APIE PRODUKTĄ

Nėra kito tokio metodo ir produkto, kuris galėtų varžytis ir pasiekti tokį šilumos taupymo efektyvumą kaip purškiamos poliuretano putos. Kasmet galima sutaupyti iki 50 proc. išlaidų pastato šildymui, kurios dažniausiai patiriamos naudojant tradicines apšiltinimo sistemas. Be to, ši medžiaga tausoja žmonių sveikatą ir neteršia aplinkos, todėl ne tik individualių būstų savininkai, bet ir dauguma gamybos įmonių savo pastatų šiltinimui renkasi būtent purškiamas poliuretano putas.

ATVIRŲ IR UŽDARŲ PORŲ POLIURETANO PUTOS

Poliuretano putos skirstomos į dvi rūšis: atvirų porų poliuretanas ir uždarų porų poliuretanas. Norint nuspręsti kokios medžiagos tinka Jūsų pastato šiltinimui, reikia suprasti šių dviejų medžiagų charakteristikas bei esminius skirtumus.

ATVIRŲ PORŲ POLIURETANAS

Dėl atviros poros struktūros, ji yra elastinga, minkšta, pralaidi vandens garams, bet nelaidi orui. Dažniausiai naudojama: Stogo šiltinimui, Palėpės šiltinimui, Perdangos šiltinimui, Sienų šiltinimui, Pramoninių pastatų šiltinimui.

DAUGIAU

UŽDARŲ PORŲ POLIURETANAS

Dėl didelio uždarų porų tankio, medžiaga yra neelastinga,  kieta, nelaidi drėgmei, vandeniui. Dažniausiai naudojama lauke: Sienų šiltinimui, Stogo šiltinimui, Pamatų šiltinimui, Pramoninių pastatų šiltinimui.

DAUGIAU

DIRBAME VISOJE LIETUVOJE

DIRBAME VISOJE LIETUVOJE

TEL. NUMERIS

EL. PAŠTAS

DARBO LAIKAS

8:00 – 18:00 val.

TEL. NUMERIS

EL. PAŠTAS

DARBO LAIKAS

8:00 – 18:00 val.

SUSISIEKITE

Planuojate šiltinti namus POLIURETANO putomis, bet dar turite klausimų ar abejonių?
Susisiekite su mumis, mielai atsakysime į visus iškilusius klausimus.

SUSISIEKITE

Planuojate šiltinti namus POLIURETANO putomis, bet dar turite klausimų ar abejonių? Susisiekite su mumis, mielai atsakysime į visus iškilusius klausimus.

KAIP MUS RASTI

Mažeikiai


Klaipėda


KAIP MUS RASTI

Mažeikiai


Klaipėda